Piektdiena, 27. oktobris, 2023

Dr. Džordans B. Pītersons

Dr. Džordans B. Pītersons
Ieeja no: 18:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Dr. Džordans B. Pītersons “Arēnā Rīga” 2023. gada 27. oktobrī
Kanādiešu profesors, psihologs un debatētājs Dr. Džordans B. Pītersons ļoti īsā laikā ir ietekmējis miljoniem cilvēku un ieguvis atbalstītājus visā pasaulē. Viņa izaicinājumiem pilnās teorijas un domas reti kuru atstāj vienaldzīgu.

Biļetes pieejamas vietnē: www.bilesuserviss.lv

Dr. Džordans B. Pītersons ir pasniedzis mitoloģiju juristiem, ārstiem un uzņēmējiem, konsultējis ANO ģenerālsekretāru, palīdzējis pacientiem pārvarēt depresiju, obsesīvi kompulsīvos traucējumus, trauksmi un šizofrēniju, bijis padomdevējs Kanādas lielāko advokātu biroju vecākajiem partneriem, kā arī lasījis lekcijas Ziemeļamerikā un Eiropā.
Kopā ar saviem studentiem un kolēģiem Hārvarda un Toronto universitātēs Dr. Pītersons ir publicējis vairāk nekā simts zinātnisku rakstu, pārveidojot mūsdienu izpratni par personību. Viņa grāmata “Nozīmju kartes: ticības arhitektūra” (“Maps of Meaning: The Architecture of Belief”) radikāli pārveidoja reliģijas psiholoģiju. Viņa 2018. gadā izdotā grāmata “12 dzīves likumi. Haosa un kārtības līdzsvars” (“12 Rules for Life: An Antidote to Chaos”) tika pārdota vairāk nekā 4 miljonos eksemplāru visā pasaulē. Grāmata (“Ārpus kārtības: vēl 12 dzīves likumi”) (“The sequel, Beyond Order: 12 More Rules for Life”) tika izdota 2021. gada 2. martā.

Pirkt biļetes