Ceturtdiena, 12. augusts, 2021

Baltkrievija – Latvija. FIBA Pasaules kausa 2023 izcīņas priekškvalifikācijas turnīrs.

Baltkrievija – Latvija. FIBA Pasaules kausa 2023 izcīņas priekškvalifikācijas turnīrs.
Durvis: 18:30
Sākums: 19:30
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas priekškvalifikācijas turnīrā trīs komandas – Latvijas, Rumānijas un Baltkrievijas vīriešu valstsvienības – divos apļos cīnās par divām ceļazīmēm uz kvalifikācijas pamatturnīru.

Latvijas valstsvienība jaunā galvenā trenera itāliešu speciālista Lukas Banki vadībā ir pilna apņēmības atgūt zaudētās pozīcijas. Komandas ierindā ir pēdējās desmitgades stabilākās vērtības Jānis Strēlnieks, Dairis Bertāns, Mārtiņš Meiers un Mareks Mejeris, pēc trīs gadu pārtraukumā Rīgā laukumā redzēsim NBA “lāzeri” Dāvi Bertānu, valstsvienībai pievienojušies Eiropas kadetu un junioru vicečempioni Kristers Zoriks, Artūrs Kurucs, Artūrs Strautiņš un Anrijs Miška.

Palīdzēsim Latvijas valstsvienībai spert pirmos soļus ceļā uz iepriekš nesasniegtu mērķi – Pasaules kausa izcīņas finālturnīru. Mūsu zeme – Latvija!

Spēli klātienē varēs apmeklēt tikai skatītāji, ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (MK noteikumi. Attiecas uz visiem vecumiem – arī bērniem). Visiem pasākuma apmeklētājiem spēļu norises vietā jāvalkā sejas maskas (FIBA drošības protokols).