Svētdiena, 11. februāris, 2024

Hogwart’s Holidays ledus šovs (papildizrāde)

Hogwart’s Holidays ledus šovs  (papildizrāde)
Ieeja no: 14:00
Sākums: 15:00
Beigas: 16:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Hogwart’s Holidays ledus šovs
ar Cirque du Soleil cirka zvaigznēm

HOGWART’S HOLIDAYS ir unikāls iestudējums uz fiziskā teātra un cirka, komēdijas un maģijas robežas, kas apvieno cirka mākslu un daiļslidošanu vienā šovā uz ledus arēnas, kas īpaši veidots uz katras zāles skatuves.
 
Izrāde ir pilnvērtīgs stāsts ar unikāliem tērpiem, dekorācijām un videosižetiem, kas ļauj iejusties Džoannas Roulingas maģiskajā visumā līdz šim neredzētā veidā.
 
Viss sākas ar ieeju teātra vestibilā. Caur 9¾ platformu skatītāji dosies neaizmirstamā ceļojumā pa Hogvartsa gaiteņiem, apmeklēs kvidiču spēli, pēc tam uzvarēs Tumšo lordu un kopā apmeklēs svinīgo balli.
 
Cirka šova mākslinieki pārsteigs ar gravitācijas izaicinošu akrobātiku apvienojumā ar unikālām daiļslidošanas prasmēm. Savukārt interaktīvie efekti, pārsteidzošie vizuālie risinājumi un gaismu dizains aizraus ikvienu skatītāju.
 
HOGWART’S HOLIDAYS stāsta maģisko stāstu par Harija un viņa draugu pasauli un iegremdē Jūsu pašu iztēles pasaulē. Izrāde aicina atstāt aiz muguras ikdienas realitāti un iejusties fantāzijas pasaulē ar elpu aizraujošām vizuālām tehnikām oriģinālā muzikālā pavadījumā, kurā skan Jaungada noskaņas.

Izrādi ieteicams apmeklēt jebkura vecuma skatītājiem.

Pirkt biļetes