Sestdiena, 28. decembris, 2019

Muzikāls ledus šovs – Īstais Riekstkodis

Muzikāls ledus šovs – Īstais Riekstkodis
Ieeja no: 16:30
Sākums: 18:00
Beigas: 19:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Muzikāls ledus šovs – Īstais Riekstkodis
28.12.2019 plkst. 18:00, Arēna Rīga

Jaungada vakarā bērni un pieaugušie varēs izbaudīt iemīļotāku jaungada stāstu – “Īstais Riekstkodis”. Krievijas baleta uzbudinošais skaistums uz ledus meistarīgi apvienosies ar tehnisko daiļslidošanu no Krievijas nacionālās daiļslidošanas komandas dalībniekiem un pasaules ledus šovu solistiem. Iespaidīga multimediju scenogrāfija, krāsaini tērpi un skaista mūzika priecēs ne tikai bērnus, bet arī vismodernākos skatītājus.

Iestudējums nes sevī Ziemassvētku garu, pilnīgi jaunu galveno varoņu dziesmu maģijas burvību, kā arī cieņu pret klasisko E. Hofmana pasakas sižetu un spožo P.I. Čaikovska mūziku. Uz pasakas balstītās lugas pirmizrāde notika Sanktpēterburgas Mariinskas teātrī 1892. gadā, un kopš tā laika katru gadu neviens pasaules teātra plakāts neiztiek bez šī iestudējuma. Ledus muzikālā izrāde “Īstais Riekstkodis” tika veidota ne tikai pēc labākajām Pēterburgas teātra mākslas tradīcijām, bet arī ņemot vērā mūsdienu pasaules tendenci izklaides industrijā.

Trupas sezonā izpildījumā no 2019. līdz 2020. gadam piedalīsies pašreizējie Krievijas nacionālās daiļslidošanas komandas sportisti – labākie Maskavas klubu pārstāvji, kā arī pasaules sporta čempionātu uzvarētāji, profesionāli mākslinieki un pasaules ledus šovu solisti. Arsenālā vissarežģītākie četrkāršie lēcieni, iespaidīgas emisijas un atbalsti. Lielu prieku skatītājiem sagādās sarežģīti akrobātiskie elementi un mākslinieku interaktīvs ar auditoriju.

Lugas veidotāji ir “Ledus Mūzikla” žanra dibinātāji Krievijā, kuras projektos piedalījās olimpiskie čempioni un lielāko pasaules daiļslidošanas turnīru uzvarētāji. Pateicoties komandas spēkam tika organizētas un izpildītas vairāk nekā 400 izrādes gan Krievijā, gan Eiropas un Āzijas valstīs. Jau vairāk nekā 10 gadus profesionāļu komanda ir iesaistīta daudzos festivālos, koncertos, izklaides pasākumos un, protams, ledus izrādēs.

Pirkt biļetes