Otrdiena, 20. septembris, 2022

LP

LP
Ieeja no: 18:30
Sākums: 19:30
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Šī gada 19. februārī plānotais koncerts pārcelts uz 20. septembri.

Septembrī Latvijā uzstāsies šarmantā LP

20. septembrī ar jaunu koncertprogrammu Arēnā Rīga viesosies šarmantā un neatkārtojamā Laura Pergolicci jeb vienkārši LP.

Viņa apbūrusi klausītājus visā pasaulē un arī pie mums viņas daiļrade ir ļoti iecienīta, par ko liecina labi apmeklētie iepriekšējie koncerti gan Arēnā Rīga, gan Siguldas pilsdrupu estrādē.

LP savu slavas gājienu Eiropā uzsāka ar platīna statusu ieguvušo hitu Lost On You, kas 2016.gadā burtiski uzspridzināja mūzikas topus visā Eiropā, jo īpaši mūsu reģionā un Grieķijā. Taču LP nav stāsts par vienu hitu, gandrīz katras viņas dziesmas klausījumi Spotify straumēšanas servisā ir mērāmi miljonos.
Kā populārākās no tām varam minēt Muddy Waters, Strange, When We’re High, Other People, Tightrope, Tokyo Sunrise, Night Like This u.c.

Šoruden LP laidīs klajā savu sesto studijas albumu ar nosaukumu “Churches”, no kura jau šobrīd pieejami tādi singli kā Goodbye, The One That You Love, How Low Can You Go, and One Last Time.

Pati māksliniece par gaidāmā albuma tapšanu saka: “Tā ir skaista pieredze. Kā iemīlēšanās. Šis albums pēc sajūtām ir kā draugs. Draugs, kas palīdzēja iziet cauri vienam no visgrūtākajiem laikiem cilvēces vēsturē un arī diezgan grūtam posmam manā personīgajā vēsturē.”

Uzmanību! Iepriekšpārdošana reģistrētiem “Biļešu Serviss” (www.bilesuserviss.lv) klientiem sāksies trešdien, 22.septembrī, plkst. 10.00, kamēr vispārējā biļešu pārdošana no piektdienas, 24.septembra, plkst. 10.00.

Vairāk info:
http://iamlp.com
https://www.facebook.com/ltipsagency/

Video:
Lost On You
Other People
Goodbye
One Last Time

Pirkt biļetes