Otrdiena, 26. decembris, 2023

Riekstkodis-3D

Riekstkodis-3D
Ieeja no: 17:30
Sākums: 19:00
Beigas: 20:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Dārgie draugi,
Izsludinātais un ļoti gaidītais balets-feerija “Riekstkodis-3D”, kuram bija jānotiek Arēnā Rīga, 2022.gada 27. un 28.decembrī, bet kurš nenotika no organizatora netkarīgu apstākļu dēļ (FKTK/Finanšu Kapitāla un Tirgus Komisijas lēmums par finanšu pakalpojumu apturēšanu Baltic International Bank, visu kontu bloķēšanu un finanšu līdzekļu iesaldēšanu, tajā skaitā arī organizēto pasākumu apturēšanu) tiek pārcelts uz 2023.gada 26.decembri!

Aicinām jūs ar visu ģimeni apmeklēt šīs ziemas labāko labdarības pasākumu – baleta ekstravaganci “Riekstkodis -3D”, kas notiks 2023.gada 26.decembrī plkst.15:00 un 19:00 Arēnā Rīga. Jūs sagaida klasiskā baleta burvīgs skaistums, kas dzirkstīs ar jaunām krāsām, apvienojumā ar jaunākajām tehnoloģijām, radot sasaistes efektu pasaku sižetā.
Pirms izrādes sākuma vestibilā notiks animācijas pasākums ar Ziemassvētku vecīti, dāvanām un foto sesija.
Projektu atbalsta Rīgas dome, Ziedot.lv. Ienākumi no pasākuma tiks novirzīti Ukrainas atbalstam.

Visi, kas iegādājas biļetes iepriekš piedāvājam iespēju nomainīt biļetes uz jaunu datumu: 27.decembrī plkst.15:00, 28.decembrī plkst.19:00. Pēc Klienta pieprasījuma, ir iespēja, samainīt biļetes uz jebkuru vēlamo pasākuma laiku. Biļetes tiks nomainītas uz dārgākām, ja iepriekš nopirktas biļetes nevares samainīt par to pašu cenu.
Tiem, kuri nepiekrīt biļešu apmaiņas iespējām, būs nepieciešams iesniegt pieteikumus naudas atgriešanai, sākot ar 04.11.2023.g. Maksājumi tiks veikti laika posmā no 01.05.2023.g. uz iesniegumā noradīto konta numuru.
Papildus šīs piedāvājums tiks nosūtīts visiem Klientiem pa e-pastu.

Liels paldies visiem, kuri šajā grūtajā laikā izrādīja pacietību un jauku izturēšanos, atbalsta mūs un ar izpratni izturas šajā sarežģītajā situācijā, kurā mēs visi esam nonākuši.
Liels lūgums atbalstīt Ukrainu šajā grūtajā brīdī un nenodot pasākuma biļetes.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz jūsu sapratni!

Biļetes cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1,00 € (ieskaitot 21% PVN) par biļeti.
* Visām biļetēm par Arēnā Rīga notiekošajiem pasākumiem, pakalpojuma maksai tiek piemērotā apkalpošanas maksa EUR 1,20 par biļeti.