Otrdiena, 27. decembris, 2022

Riekstkodis

Riekstkodis
Ieeja no: 17:00
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Cienījamas dāmas un godātie kungi!

2022. gada 12.decembrī, rūpējoties par Latvijas finanšu sektora stabilitāti un bankas klientu interešu aizsardzību, Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) padome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu apturēt finanšu pakalpojumu sniegšanu Baltic International Bank SE, vairāk informācijas: https://www.fktk.lv/par-mums/.
13.decembrī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome, pieņēmusi lēmumu par Baltic International Bank SE noguldījumu nepieejamību, lai aizsargātu klientu intereses un viņu noguldījumus, nepieļaujot bankas līdzekļu aizplūšanu.

Šobrīd ir apturēti visi Baltic International Bank SE sniegtie pakalpojumi Baltic International Bank SE klientiem, tai skaitā Trade House Ukraina SIA. Diemžēl, lai piekļūt saviem naudas līdzekļiem bankā, jāgaida līdz tiks uzsākta garantēto atlīdzību izmaksa. Kaut Finanšū un kapitāla tirgus komisija dara visu, lai garantēto atlīdzību izmaksa notiktu pēc iespējas ātrāk, precīzi izmaksas datumi šobrīd nav zināmi.

Trade House Ukraina SIA naudas līdzekļi (ieskaitot līdzekļus norēķiniem saistībā ar baleta izrādi “Riekstkodis 3D” organizēšanu un norisi) atrodas Baltic International Bank SE, un tādēļ Trade House Ukraina SIa īslaicīgi nespēj pildīt savas līgumsaistības attiecībā uz maksājumu veikšanu, jo neatkarīgo apstākļu dēļ ir paralizēta visa uzņēmuma finanšu plūsma.

2022. gada 13.decembrī Trade House Ukraina SIA ir saņēmis no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras apliecinājumu par nepārvaramas varas apstākļu iestāšanās faktu (force majeure).
Nepārvaramas varas apstākļu dēļ Trade House Ukraina SIA nolēma pārcelt baleta izrādi “Riekstkodis 3D” uz 2023. gada decembri. Jaunie pasākuma datumi tiks izziņoti tuvākajā laikā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto datumu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt uz info@ap-star.eu.
Atvainojamies par pašreizējo situāciju un neērtībām, kā arī ceram uz jūsu sapratni un atbalstu.

Cieņā,
“Trade House Ukraina” valdes loceklis Aleksandrs Petrovs.

27. un 28. decembrī Arēnā Rīga, pirmo reizi Latvijā “AP Star” sadarbībā ar ukraiņu aģentūru FDECISIONS prezentē jaungada apburošo baleta izrādi “Riekstkodis 3D”. Unikāls klasiskā baleta projekts, ko radījusi kompānija UKRAINIAN WORLD BALLET, izmantojot mūsdienu multimediju tehnoloģijas.

Pirms izrādes arēnas foajē notiks animētā programma ar Salaveci, dāvanām un fotosesiju. Izrādē piedalīsies pasaules mēroga baleta zvaigznes no Ukrainas. “Riekstkodis 3D” – mīļās un zināmās ikvienam pasakas jaunā interpretācija.
Apburošs klasiskā baleta skaistums, kas dzirkstīs jaunās krāsās izcilā komponista Čaikovska mūzikas pavadījumā. Jaunākās tehnoloģijas, kas tika izmantotas dekorāciju radīšana daudzkārt pastiprinās pasakaino atmosfēru. Savukārt Budapeštas operas prīmas baleta dejotāja Jevgenija Lagunova dalība padarīs šo izrādi par unikālo kultūras pasākumu Rīgā. Projektu atbalsta Rīgas dome, Ziedot.lv.

Pirkt biļetes