Sestdiena, 20. novembris, 2021

Zivert. Pārcelts no 20.11.2020.

Zivert. Pārcelts no 20.11.2020.
Ieeja no: 18:30
Sākums: 20:00
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pasākums ZIVERT, kas bija paredzēts 20.11.2020. Arēnā Rīga, tiek PĀRCELTS uz 20.11.2021.!
Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt.

______________________________________________________

20. novembrī dziedātājas Zivert pirmais lielais koncerts Arēnā Rīga

20. novembrī Arēnā Rīga uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja Zivert. Ar pirmo lielo koncertu Latvijā uzstāsies māksliniece, kas varētu kļūt par jaunās desmitgades leģendu Krievijas popmūzikā.

Zivert ir šobrīd viena no pieprasītākajām dziedātājām Krievijas deju popmūzikā. Viņas dziesmas atrodamas dažādos mūzikas topos un ir dzirdamas uz katra soļa. Kaut arī dziedātājas pirmais singls “Life”, kas satricināja mūzikas industriju, tika prezentēts tikai pirms gada, jaunā māksliniece jau ir iekarojusi miljonu pielūdzēju sirdis dažādās valstīs.

Zivert uz muzikālās skatuves parādījusies tikai nesen, kaut arī ir sajūta, ka viņas dziesmas ir dzirdamas jau ilgi. Viņas daiļrade nav piesaistīta vienam laikmetam – dziesmās parādās stilizēti 80to gadu mūzikas elementi, kas tajā pašā laikā izklausās ļoti mūsdienīgi. Zivert jau pirmajās sekundēs apbur ar savu neparasto dziedāšanas stilu, šiko ārieni un gaumes izjūtu, kā arī pārliecinošo talantu.

20. novembrī Arēnā Rīga brīnišķīgā Zivert savā pirmajā lielajā koncertā izpildīs tādas dziesmas, kā “Life”, “Credo”, “Паруса”, “Зеленые волны”, “Еще хочу”, “Beverly Hills”, kā arī daudzas vēl nepublicētas kompozīcijas, kas jau rudenī būs kļuvušas par hītiem.

Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Pirkt biļetes