Sestdiena, 7. decembris, 2024

Alice in Wonderland Reloaded

Alice in Wonderland Reloaded
Ieeja no: 17:00
Sākums: 18:00
Beigas: 20:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

PIRMIZRĀDE LATVIJĀ!
Alice in wonderland RELOADED

Teatralizētā cirka māksla ir unikāla pēc savas būtības. Tā apvieno daudzus žanrus, kas nepārtraukti mijiedarbojas viens ar otru, tādējādi ļaujot daudz efektīgāk prezentēt tādu mākslas veidu kā teātris.

Savukārt iespaidīgie tērpi, unikālā horeogrāfija, galvu reibinošie cirka triki un aizraujošie skatuves specefekti organiski papildina teātra izrādi.

Teatralizētais cirks ”ELYSIUM” – tā ir jauna cirka šova dimensija.
Mūsu dzīvē pietrūkst maģijas – pareizāk sakot, to ir grūti saskatīt mums labi zināmajā pasaulē. Mēs nedaudz pavērsim vaļā ikdienišķības priekškaru, aiz kura slēpjas spilgtu iespaidu un galvu reibinošu emociju uzplaiksnījums. Mūsu mākslinieki gluži kā uz burvju mājienu radīs uz skatuves bezgala aizraujošu un brīnišķīgu atmosfēru, kas skatītājiem kalpos kā lielisks iedvesmas avots. Šis teatralizētais cirks ”ELYSIUM” – tā ir jauna cirka šova dimensija.

”ELYSIUM” komanda ir sagatavojusi Jums absolūti jaunu ģimenes šova programmu, kas būs interesanta gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pasaku tēli. Dinamika. Humors. Īstam cirkam raksturīgais skaistums un maģija. Jauna cirka šova dimensija.

Katrs mākslinieks, kurš piedalās mūsu šovā – tā ir personība, kas ir saņēmusi daudzas cirka festivālu balvas, kā arī ikviens no viņiem ir izcils mākslinieks un sava amata meistars.

Pirkt biļetes