Sestdiena, 21. decembris, 2024

Balets Riekstkodis

Balets Riekstkodis
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

BALETS «RIEKSTKODIS»
Ziemassvētku stāsts Jaungada priekšvakarā
Pēc pasakas “Riekstkodis un Peļu karalis” motīviem

Saglabāsim šo tradīciju, svinēt Ziemassvētkus kopā ar iemīļotu stāstu

Mūzika
Ziemassvētku svinēšana daudziem asociējas ar P.Čaikovska mūziku, kura svētkiem piešķir burvības atmosfēru. Katram ir sava iemīļotā melodija no “Riekstkoža”.

Sižets
Brīnumains stāsts par meiteni vārdā Klēra, kura Ziemassvētku priekšvakarā no sava tēvoča saņem dāvanu, noslepumainu Riekstkodi – koka figūriņu zaldātiņa izskatā. Vēlā naktī Klēra nokļūst burvju pasaulē, kur Riekstkodis atdzīvojas un cīnās ar peļu armiju. Pēc tam viņš pārvēršas par daiļu princi un kopā ar Klēru dodas uz Saldumu valstību.

Trupa
2017.gadā tika radīta trupa “Ukrainas klasiskais balets”. Savā pastāvēšanas vēsturē trupa ir izrādījusi vairāk nekā 800 izrādes vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē! Un tagad, pirmo reizi, trupai ir radusies iespēja iepazīstināt latviešu publiku ar savu brīnišķīgo mākslu.

Horeogrāfija
Mēs nolēmām atteikties no klasiskās izrādes kanoniem un esam radījuši savu “Riekstkoža” versiju. Baleta horeogrāfijā var vērot modernās dejas, raksturdejas un pat ielu dejas elementus.Mēs nekautrējamies domāt plašāk un izmantot visu plašo zināmās horeogrāfijas spektru.

Scenogrāfija
Izrādes scenogrāfijas un rekvizītu radīšanā piedalījās speciālisti no dažādām sfērām, no vadošajiem teātra speciālistiem līdz pat modes industrijas pārstāvjiem. Tāpat noformējumā tiek izmantoti specefekti, videoprojekcijas elementi un daudz kas cits.
Apsolam jums neaizmirstamus iespaidus un patiesu Ziemassvētku brīnumu!Pirkt biļetes