Sestdiena, 26. oktobris, 2024

Instrumenti. Runā Rīga

Instrumenti. Runā Rīga
Ieeja no: 18:00
Sākums: 20:00
Beigas: 23:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Grupa “Instrumenti” atgriežas Arēnā Rīga

“Instrumenti”, viena no vērienīgākajām Latvijas mūzikas grupām, izziņo koncertu “Runā Rīga”, kas 26. oktobrī notiks “Arēnā Rīga”.

“Instrumenti”, kas šobrīd strādā pie jaunām dziesmām, šī gada otrajā pusē klausītājus priecēs ar jaunu albumu un, atzīmējot šo faktu, oktobra beigās rīko vērienīgu koncertšovu “Arēnā Rīga”. Pirmo reizi “Instrumenti” pulcēja pilnu arēnu 2011. gada nogalē debijas albuma “TRU” koncertsērijas ietvaros, pēc tā “Instrumenti” lielākie koncerti norisinājušies “Mežaparka lielajā estrādē” un “Daugavas stadionā”.

Koncerts “Arēnā Rīga” solās būt audiovizuāls un emocionāls piedzīvojums. “Instrumenti” – grupa, kuru veido Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns, sadarbojoties ar izcilu radošo un tehnisko komandu, vienmēr ir izcēlušies ar spēju radīt neaizmirstamus koncertus, kuros šova spilgtie elementi veido harmonisku savienojumu ar brīžiem intīmo un trauslo atmosfēru, tādējādi radot unikālu un atmiņā paliekošu pieredzi katram klātesošajam.

Reinis Sējāns stāsta: “Dziesmas nereti pie mums nāk komplektā ar vīziju par to, kā tās izklausās un izskatās uz milzīgas skatuves daudzu tūkstošu priekšā, un Arēna Rīga vīzijās parādās itin bieži, jo šī vieta Instrumentu dzīvē ir ārkārtīgi svarīgs pieturas punkts. Tieši pārpildītā Arēnā Rīga pirms aptuveni desmit gadiem piedzīvojām neaizmirstamu koncertu, kurā guvām pārliecību, ka tur kādudien noteikti jāatgriežas. Un tā diena tuvojas.

Līdz ar ziņu par koncertu, “Instrumenti” publicē arī jaunu dziesmu “Man patīk” un tās teksta video versiju, ko radījis grafiskais mākslinieks Jānis Spēlmanis (SHADE). “Man patīk” ir jau trešais singls no gaidāmā albuma “Runā Rīga”.

“Manā dzīvē “Instrumenti” ir brīnumu darbnīca. Tieši tāpēc tik ļoti priecājos par tik gaidītu atkalsatikšanos šajā mūzikā, šajā sajūtā un enerģijā. Un arēna tik ļoti piestāv dziesmām, kuras esam radījuši jaunajam albumam,”stāsta Jānis Šipkēvics.

Biļetes uz “Instrumenti” “Arēnas Rīga” koncertu pieejamas instrumenti.in un Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Bērniem līdz 7 g.v. ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Cilvēkiem ratiņkrēslā būs īpaša vieta uz paaugstinājuma. Pirmās biļetes lētāk!

Pirkt biļetes