Piektdiena, 24. janvāris, 2025

Andrea Bocelli

Andrea Bocelli
Ieeja no: 18:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Andrea Bočelli koncertēs Latvijā

Viens no populārākajiem tenoriem pasaulē Andrea Bočelli 2025. gada 24. janvārī atgriezīsies Latvijā, lai sniegtu vienīgo koncertu “Arēnā Rīga”.

Par Itāļu vokālās tradīcijas ikonu uzskatītajam Andrea Bočelli jau ir pārdoti vairāk nekā 90 miljoni ierakstu. Savu ceļu uz slavu dziedātājs ir sācis ar uzvaru Sanremo mūzikas festivālā 1994. gadā. Gandrīz trīs gadu desmitus A. Bočelli priecē pasauli ar savu dievišķo balsi, unikālo tembru un plašu repertuāru, sākot no operas šedevriem līdz pat popmūzikas žanra dziesmām.

Andrea Bočelli, kura koncertus apmeklē milzīgs cilvēku skaits, jau sasniedzis vairākus pasaules rekordus mūzikas industrijā. 2010. gadā mākslinieks tika pagodināts ar zvaigzni Holivudas Slavas alejā, sešas reizes nominēts Grammy un Latin Grammy balvām, dziedājis četriem ASV prezidentiem, trim pāvestiem, Lielbritānijas karaliskajai ģimenei, daudziem premjerministriem, Olimpiskajās spēlēs un Pasaules izstādēs, tostarp 2021. gada Pasaules izstādes atklāšanas ceremonijā Dubaijā.

2022. gadā Andrea Bočelli izdevis Ziemassvētku albumu “A Family Christmas”, kas ierakstīts kopā ar viņa dēlu Matteo un meitu Virdžīniju.

A. Bočelli balss bagātīgais un spēcīgais tembrs ir tik universāls, ka dziedātājs var izpildīt visu, sākot no bel canto līdz verismo furoro, no reliģiskā repertuāra līdz populārajām balādēm. Tas viss atspoguļojas viņa repertuārā, un katrā koncertā mākslinieks aizrauj klausītājus līdz sirds dziļumiem.

Pirkt biļetes