Pirmdiena, 21. oktobris, 2024

Apocalyptica Plays Metallica Vol.2 Tour 2024

Apocalyptica Plays Metallica Vol.2 Tour 2024
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 20:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Grupa Apocalyptica” prezentē jaunā albuma Plays Metallica Vol. 2” singlu un izsludina Eiropas koncerttūri.

Pasaules slavu guvusī somu simfometāla čellistu apvienība Apocalyptica”, kas vairākkārt viesojusies Latvijā, piektdien, 2024. gada 23. februārī publisko sava desmitā studijas albuma Plays Metallica Vol. 2singlu un mūzikas video ar tādu pašu nosaukumu, kā arī izsludina Eiropas koncerttūri. Latvijas klausītāji jauno albumu varēs baudīt klātienē rudenī – 2024. gada 21. oktobrī, Arēnā Rīga. 

Grupas desmitais studijas albums Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024”, kas iznāks šogad, būs turpinājums leģendāram 1996. gada debijas albumam “Apocalyptica plays Metallica by four cellos”, kas dažās nedēļās pārvērta mūziķus pasaules mēroga zvaigznēs. Ar jauno albumu grupa atgriezīsies pie savām saknēm un turpinās simfonisko veltījumu smagās mūzikas leģendārajai grupai Metallica”. Līdz ar jaunā albuma iznākšanu Apocalyptica” uzsāk Eiropas tūri, ko atklās 2024. jūnijā savā dzimtajā Somijā.

Ir tik neticami apzināties, ka pēc tik daudziem gadiem mūsu veltījums grupai Metallica” vēl joprojām tik spēcīgi uzrunā klausītājus. Iespēja dalīties mūsu mīlestībā pret Metallica” mūziku tiešā saiknē ar auditoriju klātienes koncertos ir kaut kas maģisks un unikāls. Šoreiz mūsu šovs sasniegs jaunu līdz šim nebijušu pieredzi, tādēļ nevaram sagaidīt mirkli, kad tiksimies ar saviem faniem un dalīsimies mūsu priekā,” uzsver grupas līderis  Eika Topinens. Pāvo Letjenens

Apocalyptica, kas apvieno smago mūziku ar klasisko instrumentu skanējumu,  dibināta 1993. gadā Helsinkos, apvienojot Sibēliusa Mūzikas akadēmijas studentus, kas sākotnējo atpazīstamību ieguva ar populāru Metallicau.c. smagā metāla grupu melodiju apdari. Grupā ir trīs minētās akadēmijas čella klases absolventi Eika Topinens, Pertu Kivilākso un bundzinieks Miko Sirens, kurš piedalījies arī jaunā albuma ierakstā, bet turpmāk vairs nemuzicēs ar pārējiem grupas dalībniekiem uz vienas skatuves.

Līdz šim kopumā izdoti deviņi “Apocalyptica” studijas albumi, un to kopējā tirāža pārsniedz četrus miljonus. Grupa uzstājusies gan ar saviem jaunības elkiem “Metallica”, gan sniegusi ap 1000 solo un festivālu koncertu. Grupa piedalījusies arī “Metallica” 30 gadu jubilejas koncertā, kopā izpildot trīs dziesmas.

Populārā somu čellistu apvienība jau kopš 2000. gada regulāri viesojas Latvijā, kur tai ir izveidojusies sava klausītāju auditorija.

Biļetes uz Apocalyptica” jaunā albuma Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024” Latvijas koncertu ir iespējams iegādāties Biļešu servisa vietnē visā Latvijā.

Pirkt biļetes