Svētdiena, 17. novembris, 2024

Līvi un Liepājas Simfoniskais orķestris

Līvi un Liepājas Simfoniskais orķestris
Ieeja no: 17:00
Sākums: 19:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

LĪVI un Liepājas Simfoniskais orķestris Arēnā Rīga 2024. gada 17. novembris, 19:00

Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, latviešu leģendārā rokgrupa “LĪVI” un Liepājas Simfoniskais orķestris aicina uz grandiozu svētku lielkoncertu “Ozolam” Arēnā Rīga.

Koncerta programma būs piesātināta ar svētkiem atbilstošām un katram latvietim sirdij tuvām dziesmām. “LĪVI” plānotajā lielkoncertā piedalīsies arī Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Aināra Rubiķa vadībā. Savukārt, kā “LĪVI” īpašie viesi, uz skatuves kāps tādi Latvijā zināmi mūziķi kā Intars Busulis, Igo un grupa Musiqq.

Latviešu rokgrupa, kas pastāv vairāk kā 40 gadus, turpina priecēt klausītājus ne tikai ar tādiem atmodas laika hītiem kā “Dzelzsgriezējs”, “Dzimtā valoda”, “Zīlīte”, “Meitene Zeltene” un citām tā laika populārām dziesmām, bet arī aktīvi turpina darbu studijā un raksta jaunus darbus. Grupas “LĪVĪ” sastāvā ir Jānis Buķelis (vokāls), Ainars Virga (vokāls/ģitāra), Guntars Mucenieks (taustiņi/vokāls), Henrijs Mucenieks (ģitāra/vokāls), Alex (saksofons), Mārtiņš Burkevics (bass), ShimeRa (sitamie instrumenti).

“LĪVI” grupas biedri neslēpj, ka ir liels prieks un gods par diriģenta Aināra Rubiķa un Liepājas Simfoniskā orķestra dalību plānotajā lielkoncertā.

Ainārs Rubiķis ir vairāku starptautisku konkursu laureāts un pasaulē atzīts operu un simfonisko orķestru diriģents ar plaukstošu karjeru. Savukārt, Liepājas Simfoniskais orķestris ir vecākais orķestris Baltijas valstīs un Latvijā tas aizvien ir vienīgais profesionālais orķestris ārpus galvaspilsētas. LSO saņēmis arī vairākas Latvijas Lielās mūzikas balvas un sešas reizes kļuvis par Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas ieguvēju.

Biļetes uz “LĪVI” lielkoncertu “Ozolam” 17.novembrī Arēnā Rīga pieejamas Biļešu Paradīze kasēs. Koncertu laikā fotografēs un filmēs, fotogrāfijas un/vai video ieraksts var tikt publiskots.

Pirkt biļetes