Sestdiena, 10. septembris, 2022

Grupa “KINO”.

Grupa “KINO”.
Ieeja no: 18:30
Sākums: 20:00
Beigas: 22:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pārcelts no 19.06.2021 un 11.12.2021

Ļeģendāras grupas KINO vēsturiskais koncerts – mēs 30 gadus nevarējām iedomāties šādu likteņa dāvanu, pagaidīsim vēl dažus mēnešus un tiksimies ar savu iemīļoto grupu! Viņi arī ne mazāk kā mēs ar nepacietību gaida šo tikšanos!Leģendāras grupas KINO koncerts Rīgā

Šis ir bezprecedenta notikums – grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls – Aleksandrs Cojs.

Projekta ideja – parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši – vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.

Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas – gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki – tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.

Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. “Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā,” sacīja Aleksandrs Cojs.

“Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”

SMART EVENTS – koncerta organizators Rīgā.

Pirkt biļetes