Sestdiena, 10. jūnijs, 2023

Grupa “KINO”

Grupa “KINO”
Ieeja no: 18:30
Sākums: 20:00
Beigas: 22:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Draugi! Mums viss ir sagatavots grupas KINO koncertam, kas paredzēts 10. septembrī. Bet sakarā ar to, ka Ārlietu ministrija ir padarījusi stingrākus vīzu izsniegšanas noteikumus (kas tagad tiek izsniegti tikai bēru gadījumā), grupa nevar iebraukt Latvijā un tāpēc concerts tiek pārcelts uz 2023. gada 10. jūniju. Šeit variet noskatīties Aleksandra Coja video vēstījumu par to –

https://www.youtube.com/shorts/z8cn_52izaY

Lūdzam ņemt vērā, ka ārzemju skatītāju ērtībām ar Arēnu Rīga saskaņojam koncerta datumus tikai sestdienās, lai ārzemju viesiem nav sev jāplāno papildus brīvdienas. Tāpat centāmies ar Arēnu Rīga pēc iespējas ātrāk vienoties par jaunu datumu, lai paziņotu par pārcelšanu, lai ārzemju viesi varētu atcelt lidojumus un viesnīcu rezervācijas. Starp citu, mums pašiem nācās atteikt viesnīcu, kas jau jūnijā bija rezervēta grupai.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas koncertam un tās nav jāmaina. Grupas KINO koncerts Rīgā ir vienīgais Eiropas Savienībā, un atmiņas, kas no koncerta paliks līdz mūža galam, ir dārgāka par vairākiem desmitiem eiro par biļeti! Tiekamies Arēnā Rīga 10. jūnijā!
SMART EVENTS – koncerta organizators Rīgā.

Vairāk informācijas: http://www.smartevents.lv

Pirkt biļetes